ul. gen. Józefa Bema 20,
33-100 Tarnów

884-822-644
kontakt@bema20.pl

Samo się nie zrobi – czyli jak przygotować się do wyprawy w wysokie góry?

  • Czy na Kilimandżaro, Mount Blanc, Ruwenzori można wyjść, jeśli w swoim bagażu doświadczeń macie zaliczone wejścia tylko w Bieszczady czy Tatry?
  • Co trzeba wziąć ze sobą na wyprawę? Jak się do niej przygotować? Jakie zrobić szczepienia? Co wziąć do apteczki?
  • Do kogo się zgłosić, żeby móc wziąć udział w takiej wyprawie?

 

aconcagua-wyprawa-4challenge-galeria-szczyt-009.jpg

 

 

Na spotkaniu z Justyną Karpałą z 4Challenge usłyszycie wszystkie niezbędne informacje dotyczące organizacji ekspedycji w wysokie góry. Na przykładzie jej ostatniej wyprawy, której była liderką, czyli wejścia na Kilimandżaro, opowie na co trzeba się przygotować i jakie kryzysy mogą Was spotkać po drodze. Do tego będziecie mogli zobaczyć, czy zmieścicie się w namiocie, poznacie niezbędny sprzęt i będziecie mogli wypytywać o wszystkie interesujące Was szczegóły.

 

Justyna Karpała przez lata uprawiała wyczynowo sport. Po zakończeniu kariery przyszedł czas na kolejne nowe wyzwania i tak rok temu rozpoczęła pracę w 4challenge. Do gór czuła całe życie miętę, jednak przez sport była czasowo ograniczona i nie miała możliwości wyjazdów. Na szczęście życie się tak potoczyło, że teraz organizuje takie wyjazdy i sama mam możliwość podróżowania, a to dopiero początek pięknej przygody.

„Czasem jestem zakręcona i zwariowana, ale jeśli chodzi o wyprawy zawsze muszę mieć wszystko dopięte na ostatni guzik :)”

 

 

"Samo się nie zrobi" to cykl spotkań zorganizowanych po wyprawie Karoliny Mochylskiej na Kilimandżaro. Przez rozmowy z ciekawymi ludźmi chcemy pokazać, że warto stawiać przed sobą ambitne cele i dążyć do ich realizacji. 

 

Informacje:

  • data: 28 marca 2019 r., godz. 18.00
  • Bema20
  • wstęp wolny