ul. gen. Józefa Bema 20,
33-100 Tarnów

884-822-644
kontakt@bema20.pl

Nagroda dla spektaklu Tadeusza Łomnickiego

Czy nasz słoń przyczynił się do tej nagrody? Chcemy w to wierzyć! Gratulacje dla Tadeusza i całego zespołu Teatru Ludowego!

 

Czytaj więcej...

Talia 2019. Od aktora do reżysera – spotkanie z Tadeuszem Łomnickim

Bema20 bierze udział w XXIII Ogólnopolskim Festiwalu Komedii TALIA 2019! Zapraszamy 27 września o godz. 17.00 na spotkanie z aktorem i reżyserem Tadeuszem Łomnickim. Spotkanie wpisuje się w tegoroczny temat festiwalu, jakim jest przedstawienie spektakli wyreżyserowanych przez zawodowych aktorów.

 

Czytaj więcej...

Kiermasz używanych książek

Czwarty kiermasz książek już 24 września od godziny 18.00 do 20.00. Zapraszamy chętne osoby do wystawienia swoich książek do zapisów. 

 

Czytaj więcej...

Fot.: Iwona Migda

Wzory Miasta - mural, muzyka, prelekcje

„Wzory miasta” to projekt edukacyjno-artystyczny o charakterze prospołecznym,  angażujący dzieci, młodzież i dorosłych, kształcący kompetencje twórcze. Wzory to nie tylko dekoracja czy powtarzalny element. To także zachowania, wartości – w przestrzeni i wśród ludzi. Na wydarzenie składa się kilka akcji: namalowanie muralu w ogólnodostępnej przestrzeni na osiedlu Westerplatte, koncerty dj’ów i prezentacje dobrych praktyk aktywistów spoza Tarnowa.

 

Czytaj więcej...

Kiermasz używanych książek

Trzeci kiermasz książek już 27 sierpnia od godziny 18.00 do 20.00. Zapraszamy chętne osoby do wystawienia swoich książek do zapisów. 

 

Czytaj więcej...

Fot.: Gabriela Fulanty

 

Poza to co widać - wystawa fotografii Katarzyny Małek

„Poza to, co widać – fotograficzne ilustracje do opowiadań Franza Kafki” autorstwa Katarzyny Małek.

 

 

Czytaj więcej...

"Oddalenia" - Dariusz Marcinek. Wieczór poetycki z muzyką

Nastrojowy wieczór w środku tygodnia? Czemu nie! Razem z Dariuszem Marcinkiem zapraszamy na recital, w trakcie którego usłyszmy teksty poetyckie czytane przy improwizowanych dźwiękach gitary. 

 

Czytaj więcej...