ul. gen. Józefa Bema 20,
33-100 Tarnów

884-822-644
kontakt@bema20.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464

Bema20 uczestnikiem programu fundacji Legalna Kultura

Czytaj więcej...

Spieszymy poinformować, że fundacja Bema20 uczestniczy w programie „Prawa własności intelektualnej? Ja to rozumiem!" czyli kampanii społecznej fundacji Legalna Kultura.

Świat z drugiej strony

Zapraszamy na wernisaż wystawy „Świat z drugiej strony”, na której prezentowane będą prace Anny Adamiak.

Anna Adamiak zajmuję się sztuką wizualną, scenografią oraz malarstwem. Współpracuję z teatrami i studiami filmowymi w Polsce i zagranicą jako scenograf, twórca lalek, masek, rekwizytów, kostiumów teatralnych i filmowych. Uczestniczy w produkcji filmów fabularnych, animowanych, reklam, wideoklipów oraz sesji fotograficznych. Pracuje na planie filmowym jak i w studio przy tworzeniu makiet i scenografii.

Czytaj więcej...

Nagroda dla spektaklu Tadeusza Łomnickiego

Czy nasz słoń przyczynił się do tej nagrody? Chcemy w to wierzyć! Gratulacje dla Tadeusza i całego zespołu Teatru Ludowego!

 

Czytaj więcej...

Talia 2019. Od aktora do reżysera – spotkanie z Tadeuszem Łomnickim

Bema20 bierze udział w XXIII Ogólnopolskim Festiwalu Komedii TALIA 2019! Zapraszamy 27 września o godz. 17.00 na spotkanie z aktorem i reżyserem Tadeuszem Łomnickim. Spotkanie wpisuje się w tegoroczny temat festiwalu, jakim jest przedstawienie spektakli wyreżyserowanych przez zawodowych aktorów.

 

Czytaj więcej...

Kiermasz używanych książek

Czwarty kiermasz książek już 24 września od godziny 18.00 do 20.00. Zapraszamy chętne osoby do wystawienia swoich książek do zapisów. 

 

Czytaj więcej...

Fot.: Iwona Migda

Wzory Miasta - mural, muzyka, prelekcje

„Wzory miasta” to projekt edukacyjno-artystyczny o charakterze prospołecznym,  angażujący dzieci, młodzież i dorosłych, kształcący kompetencje twórcze. Wzory to nie tylko dekoracja czy powtarzalny element. To także zachowania, wartości – w przestrzeni i wśród ludzi. Na wydarzenie składa się kilka akcji: namalowanie muralu w ogólnodostępnej przestrzeni na osiedlu Westerplatte, koncerty dj’ów i prezentacje dobrych praktyk aktywistów spoza Tarnowa.

 

Czytaj więcej...

Kiermasz używanych książek

Trzeci kiermasz książek już 27 sierpnia od godziny 18.00 do 20.00. Zapraszamy chętne osoby do wystawienia swoich książek do zapisów. 

 

Czytaj więcej...

Fot.: Gabriela Fulanty