ul. gen. Józefa Bema 20,
33-100 Tarnów

531-837-134
kontakt@bema20.pl

MIASTO bezOGRÓDEK - wykład na temat miast-ogrodów

Zapraszamy na wykład o miastach-ogrodach, ogródkach działkowych, o tym, gdzie żyje się najlepiej. Wydarzenie zorganizowane na finisaż wystawy "Mikroświaty".

 

Czytaj więcej...

 

 

Prelekcja o jadalnych chwastach

Nie wszystko, co jest uważane za chwast jest niejadalne. Na naszych działkach rosną skarby, o których nie mamy pojęcia. Jak wyglądają? Jak smakują? Co można z nich przyrządzić? Zapraszamy na prelekcję, 1 lipca, którą poprowadzi małżeństwo z Chaty na Belnej.

 

Czytaj więcej...

Nie czytasz? Wymień! - wymiana książek w Bema20

Wszystkich miłośników książek, którym opasłe tomy nie mieszczą się już na półkach, informujemy, że 25 czerwca o godz. 18.00 odbędzie się w naszej przestrzeni wyprzedaż! Obowiązują zapisy.

 

Czytaj więcej...

Dusze ziemi tarnowskiej. Pokaz cyklu plakatowego Bartłomieja Bałuta

Bartłomiej Bałut prezentuje pierwszą serię z cyklu plakatów wybitnych, lecz niekoniecznie szeroko rozpoznawalnych postaci związanych z Tarnowem i regionem tarnowskim. Zapraszamy na niecodzienny wernisaż wystawy, która powędruje dzień po otwarciu do miejskiej przestrzeni.

 

Czytaj więcej...

 

Światowy Dzień Dziergania w Miejscach Publicznych w Bema20

Zainspirowani działaniem Darii Zaborowskiej z Ludownii – zapraszamy do wzięcia udziału w dzierganiu w Bema20. Jeśli pogoda dopisze, spotkamy się na kocach i leżakach w naszym ogrodzie. Chcemy, aby osoby, które dziergają na co dzień w zaciszu domowym, wyszły i spotkały się z innymi, które podzielają ich pasje.

 

Czytaj więcej...

Tyle słońca w naszym mieście - warsztaty i mini wernisaż

Uczestnicy Pracowni Plastycznej Uniwersytetu III Wieku Kromka Chleba w Tarnowie zapraszają do udziału w zdarzeniu artystycznym pod hasłem „Tyle słońca w naszym mieście”, adresowanym do wszystkich mieszkańców naszego pięknego Miasta  - nazywanego przez wybitnych historyków sztuki – „Perłą Renesansu”. 27 maja o godzinie 15.00 - warsztaty i mini wernisaż.

 

Czytaj więcej...

Noc Muzeów / Doba dla kultury 2019

Czternasta edycja Międzynarodowej Nocy Muzeum przybierze w Tarnowie nową formę. W porozumieniu z instytucjami kultury z terenu miasta zapraszamy na wydarzenie „Noc Muzeów / Doba dla Kultury”. Odbędzie się ono 18 maja br. Wstęp do obiektów będzie tradycyjnie bezpłatny.

 

Czytaj więcej...