ul. gen. Józefa Bema 20,
33-100 Tarnów

531-837-134
kontakt@bema20.pl

Kiermasz używanych książek

Trzeci kiermasz książek już 27 sierpnia od godziny 18.00 do 20.00. Zapraszamy chętne osoby do wystawienia swoich książek do zapisów. 

 

Czytaj więcej...

Fot.: Gabriela Fulanty

 

Poza to co widać - wystawa fotografii Katarzyny Małek

„Poza to, co widać – fotograficzne ilustracje do opowiadań Franza Kafki” autorstwa Katarzyny Małek.

 

 

Czytaj więcej...

"Oddalenia" - Dariusz Marcinek. Wieczór poetycki z muzyką

Nastrojowy wieczór w środku tygodnia? Czemu nie! Razem z Dariuszem Marcinkiem zapraszamy na recital, w trakcie którego usłyszmy teksty poetyckie czytane przy improwizowanych dźwiękach gitary. 

 

Czytaj więcej...

Kiermasz używanych książek

Wszystkich miłośników książek, którym opasłe tomy nie mieszczą się już na półkach, informujemy, że 23 lipca o godz. 18.00 odbędzie się w naszej przestrzeni wyprzedaż! Obowiązują zapisy.

 

Czytaj więcej...

Spotkanie z Kazimierzem Bichlerem w ramach cyklu "Mocne chłopy"

Spotkaj się z Kazimierzem Bichlerem, który w 1995 roku wyruszył w podróż dookoła świata na swoim jachcie. Jego podróż trwa do dzisiaj. Mamy to szczęście, że w tym roku, na chwilę, zawitał do Polski i przyjedzie do Tarnowa.

 

Czytaj więcej...

Wystawa "Eksplozja" - abstrakcje Damiana Drwala

Abstrakcyjna eksplozja emocji. Tak można w skrócie opisać malarstwo Damiana Drwala. Razem z nim zapraszamy na wernisaż "EKSPLOZJI" 26 lipca o godz. 18.00.

 

 

Czytaj więcej...

 

Wilgoć. Studencka wystawa poplenerowa

Kilkunastu studentów z Tarnowa, Wrocławia, Krakowa i Lwowa wzięło udział w plenerze w Szachajewie między 24 czerwca a 2 lipca 2019 roku. Zapraszamy na poplenerowy wernisaż! 9 lipca, godz. 18.00.

 

 

Czytaj więcej...